MU: FC Hradec Králové U18 - FK Varnsdorf 3:0

19. kolo, sobota 31. 3. 2018, 10:00

FK Varnsdorf

3:0
2:0

10´Brůža, 32´Rybczuk, 64´Bičiště

FC Hradec Králové: Čábelka Marek - Nemšovský Adrian (80' Hájek Lukáš), Havel Jakub, Prouza Daniel, Novotný Marek - Brůža Pavel - Bičiště Dominik, Rajnoch Marek (46' Pospíšil Vojtěch), Petřík Jakub (60' Slavík Jakub), Rybczuk Aleš - Ansorge Jan (70' Gjinollari David)
FK Varnsdorf: Vaňák - Knitl, Holubec, Jirásek, Burda, Hrubý (88´Skotnica), Kramer (81´Šešina), Záhorský, Touš, Hoffman, Tran (78´Snášel)

Martin Firbacher: V prvním poločase jsme podali velmi dobrý výkon. Dobře jsme kombinovali a dostávali se do množství vyložených šancí, ale místo toho, aby jsme vedli 7:0, tak to bylo o půli jen o dva. Nutno říci, že hostující gólman chytal skvěle. Po přestávce se čekalo, kdy vstřelíme třetí gól, což se nám povedlo až po dvaceti minutách. Poté jsme zbytečně polevili a pustili hosty do dvou nebezpečných šancí, kde se vytáhl také náš brankář. Ve druhé půli se na nás také projevila únava z náročného programu a tak už nebyl, tak kvalitní jako první. Přesto je naše výhra zcela zasloužená a už se těšíme na derby s Olympií, které hrajeme příští neděli.