Z Frýdku-Místku vezou starší dorostenci 3 body!

31. 3. 2018   |   redakce - mládež
V ligovém souboji o důležité body zajížděla devatenáctka do Frýdku-Místku. První poločas se mladým Votrokům vůbec nevydařil a do kabin se šlo za nepříznivého stavu 1:0. Po přestávce se tým Pavla Matějky zvednul a dvěma góly Filipa Firbachera a jednom Milana Králíčka otočil výsledek ve svůj prospěch.
23. kolo, pátek 30. 3. 2018, 12:00

MFK Frýdek-Místek

1:3
1:0

14´Hladík, 49´Králíček, 57 ´a 81´Firbacher

MFK Frýdek-Místek: Malík - Dudek, Holec, Kudláček, Fukala J., Kutáč (80´Blahuta), Fukala M., Mrkvička, Šohaj (59´Zima), Ciesarík (81´Botur), Hladík
FC Hradec Králové: Finke - Finěk, Mokrejš, Locker, Vencl - Samko, Petřík (46´Rajnoch), Soukeník, Doležal (4´Štěrba (81´Nemšovský)) - Králíček, Firbacher

Pavel Matějka: V prvním poločase jsme naprosto zaváhali u brejkové situace domácích a umožnili jsme Frýdku jít do vedení 1:0. Následné dvě brankové příležitosti se nám nepovedlo bohužel proměnit. Poločasová domluva v kabině a následné střídání Rajnocha do hry přineslo patřičné oživení. Hráči si uvědomili důležitost utkání a ve 2.poločase podali výkon, který bychom si představovali a po zásluze jsme utkání otočili. Získali jsme velmi důležité tři body, které jsme potřebovali pro zvednutí sebevědomí a také je to povzbuzení do další práce. Stínem utkání je zranění Davida Doležala, který v úvodu utkání utrpěl zlomeninu ruky. Přejeme brzké uzdravení!