2:0

Branky: 12´Ptáček, 30´Doležal - 55´Kubáň

FC Hradec Králové: Brát - Finěk, Ptáček, Donát, Horák - Štěrba (70´Nemšovský), Kosař - Vošlajer, Doležal (82´Hlaváč), Kejř (73´Mahr) - Firbacher
SK Slavia Praha: Markovič - Hošek (66. Eichler), Vincour, Vlček, Kosek - Krobot, Walter, Červ (79. Zinhasovič) - Kubáň, Azilinon (46. Vít), Zeronik

Jakub Drapač: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře krásnou individuální akcí Firbachera, kdy se parádně uvolnil, bohužel mu v poslední chvíli odskočil míč. I nadále jsme byli v tlaku a po rohovém kopu Kejře se prosadil hlavou na přední tyči Ptáček. V dalších minutách zahrozil i soupeř, ale jistý Brát za svá záda ani z jedné akce hostů míč nepustil. Ve 30. minutě po krásném centru Vošlajera zvýšil skóre Doležal po důrazu na zadní tyči. Slávie v tu chvíli působila rozhozeně a je jen veliká škoda, že jsme nevyužili čtyři brejkové situace ke zvýšení skóre. Druhý poločas nás opticky soupeř přimáčkl na naši polovinu a v 55. minutě Slávie snížila na 2:1 po chybě Horáka. Prakticky po zbytek utkání jsme poctivě bránili v obranném bloku a čekali jsme na rychlé protiútoky. Naše brejkové situace a ani střely Slávie skóre nezměnily, a tak jsme se mohli radovat z cenného vítězství nad kvalitním soupeřem.