sobota 10. 10. 2020, 14:00

SK Líšeň

11:1
4:1

Branky: Chocholoušová 2, Hrbková 2, Kovaříková 2, Portychová, Kosinová K., Sedláčková, Kotoučková, Šolínová

Mitanová - Duchatschová (67. Šubrtová), Syrová, Portychová, Kosinová L. (62. Kotoučková) - Chocholoušová, Dostálová (81. Kijonková), Hrbková, Sedláčková (62. Škorpíková) - Kovaříková (67. Šolínová), Kosinová K.

Do posledního utkání před koronavirovou pauzou nastupujeme dobře a po několika šancích zahráváme roh a míč se ocitá za bankovou čarou. Bohužel rozhodčí gól neuznali. Po rychlém brejku, na těžkém terénu a po našem zaváhání v obraně pouštíme soupeřky do vedení 0:1. Naštěstí tým opět ukázal svojí morální sílu a ještě do poločasu otáčíme zápas na 4:1. Do druhého poločasu vstupujeme skvěle a zvyšujeme hned po začátku na 5:1. V dalším průběhu druhého poločasu se po těžkém pátečním tréninku dostáváme do tempa trochu pomaleji a soupeř stále nepříjemně kouše. Pak se nám mašina opět rozjela a konečných 11:1 hovoří za vše.

FC HK: Nedostatky si rozebereme v kabině a proměňování našich šancí si opět schováme i na další soupeře. Dnešek opět ukázal, že v této soutěži není lehkých soupeřů a na podzimních terénech se může stát cokoliv. Soupeř nehrál vůbec špatně a zaslouží si pochvalu za nasazení během celého zápasu. Naše hráčky zaslouží pochvalu za nesložení zbraní při nepříznivém stavu. U domácích se projevuje pravidlo, že dobrá kabina dělá dobré výsledky.