Devatenáctka z Teplic bez bodu

26. 2. 2018   |   Ondra Trojna
V prvním jarním kole Celostátní ligy staršího dorostu se nám v Teplicích nedařilo.
14. kolo, sobota 24. 2. 2018, 10:30

FK Teplice

2:0
1:0

35´Radosta, 48´Kormunda

FK Teplice: Němeček Luděk - Radosta Matěj, Vyleta Václav, Moncevičs Ugeis, Knapík Jan ( 65´ Schettl David ) , Kováč Daniel, Vobecký Marek ( 88´ Ondrášek Patrik ), Kokeš Jakub, Vepřovský, Kormunda David ( 90´ Tamenieks Silvestrs ), Šilhan Vojtěch
FC Hradec Králové: Hůlka Lukáš - Finěk Daniel, Nemšovský Adrian, Havel Jakub (71' Rybczuk Aleš), Kadlec Jan - Soukeník Dominik, Štěrba Jakub - Vencl David (52'Mahr Jan (55' Bičiště Dominik)), Samko Denny, Doležal David - Firbacher Filip

Ondřej Trojna, ved. mužstva: V prvním poločase jsme měli více ze hry, dokázali jsme si vypracovat tři dobré příležitosti ke skórování, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř se dostal z ojedinělého útoku do vedení po naší špatné rozehrávce přes střed hřiště a do kabin se tak šlo za nepříznivého stavu 1:0. Do druhého poločasu jsme chtěli zvýšit aktivitu, ale po rychlém brejku domácích jsme ve 48. minutě inkasovali a od té doby jsme nebyli schopni ohrozit branku Teplic. Hra se odehrávala převážně od vápna k vápnu a domácí si již vítězství pohlídali. Náš výkon hlavně ve druhém poločase nebyl vůbec vydařený a tak z prvního jarního kola odjíždíme s prázdnou. Mrzí zranění Honzy Mahra, který si při souboji zlomil zápěstí a již je po operaci.