1. čtvrtina - FCHK 0:0 RMSK U12, střely 6:4

2. čtvrtina - FCHK 2:1 RMSK U12, střely 6:4

3. čtvrtina - FCHK 1:0 RMSK U12, střely 9:3

Němec

4. čtvrtina - FCHK 1:0 RMSK U12, střely 13:5

Halama

FC Hradec Králové: Jeřábek, Svoboda - Baťka, Cobl, Halama, Kaczmarek, Němec, Pěnkava, Ponikelský, Rychtář, Zimmermann, Hodas

Na UMT Bavlna jsme přivítali tým RMSK Cidliny U12 hrající českou ligu žáků. Rozestavení 7+1. Hrálo se 4x20 minut, na ofsajdy ve vápnu a auty se vhazovaly.

Sešlo se nám devět omluvenek, takže kluky v poli doplnil vždy jeden z brankářů, který zrovna nechytal. Náš dnešní výkon byl hodně kostrbatý, celkově se hodně bojovalo a moc pohledných akcí k vidění nebylo. Naše převaha se brankově začala projevovat až od druhé čtvrtiny. Soupeř si dokázal rovněž vypracovat nebezpečné situace, a tak musela být naše obrana v pozoru. Menší rozměry umělky nám moc nevyhovují, i tak si myslím, že kluci zaslouženě stáli na straně vítězů. Marodům přejeme brzké uzdravení a těm co dnes hráli, děkujeme za dobré výkony.