1:2pen
1:0

Branka: 28´Samko

FC Hradec Králové: Brát Jakub - Vošlajer Tomáš, Ptáček Michael, Donát Denis, Horák Daniel - Štěrba Jakub - Mahr Jan, Samko Denny (76' Hájek Lukáš), Kejř Marek (68' Hlaváč Martin), Doležal David - Rajnoch Marek (60' Kosař Jakub)

Jakub Drapač: Výborný vstup do utkání, ve 2. minutě to mohlo být 2:0, bohužel nedáváme. Boleslav jsme přikovali na jejich polovinu a náš tlak vyústil gólem Samka ve 28. minutě po přihrávce Kejře. Ve druhém poločase se hra celkově vyrovnala, místy byla Boleslav lepším mužstvem. V 62. minutě jsme mohli potvrdit vedení, ale Samko trefuje břevno a Doležal střílí mimo branku. V 66. minutě Boleslav srovnává z pokutového kopu. Gól nás zmrazil a naštěstí za 3 minuty Brát chytá gólovku Boleslavi. Do konce zápasu si obě mužstva vypracovala po jedné šanci, branka však nepadla. Bod navíc získala Boleslav