MU: FC Hradec Králové U16 - FC Slovan Liberec U16 4:1 (2:0)

Souboj o podzimního mistra jsme zvládli úspěšně...
14. kolo, čtvrtek 16. 11. 2023, 16:15

FC Slovan Liberec

4:1
2:0

Branky (asistence): 30. Vaněk (Syrovátka), 42. Vaněk (Kabele), 80. Svoboda (Kabele), 81. Wenke (Svoboda) - 56. Jungwirth

Křivský - Syrovátka, Thiele, Turek, Poděbradský - Vobořil (46. Čermák), Kabele, Vaněk - Mareš (60. Svoboda), Fejgl (60. Lhoták), Václavík (60. Wenke)

FC Slovan Liberec:

Horáček - Martínek, Kašpar, Chládek, Smetana (67. Tvrzník) - Hron, Truong (75. Černý), Malý (46. Kareš) - Jungwirth (75. Neufus), Přinda, Kavan (67. Minh)

Velmi dobré utkání o první místo. 25 minut jsme diktovali tempo hry, ale dobře organizovaný soupeř nás do větších šancí nepustil. Naopak sám dokázal dvakrát zahrozit, ale naštěstí bez gólového efektu. Pak si vzal slovo a míč Lukáš Vaněk a v poločase jsme vedli 2:0. Zápas jsme měli pod kontrolou, i když jsme si jej částečně zkomplikovali inkasovaným gólem po brejku. Dále jsme se ale drželi naší hry, diktovali tempo, vytvářeli si další šance a dvě z nich proměnili.