Čtrnáctka rozstřílela pražskou Bohemku

5. 6. 2018   |   esebo
Starší žáci zvládli poslední mistrovské utkání na výbornou a nadělili Bohemce šest branek.
26. kolo, sobota 2. 6. 2018, 12:00

Bohemians Praha 1905

6:0
2:0

branky FC HK: 10'  59'  64' Jurčenko David,  29'  44'  48' Pospíšil David

asistence: 2 x Veselý, 2 x Pospíšil, Tomek, Jurčenko

FC Hradec Králové: Vlk Pavel (58' Rutsch Jakub) - Kutík Daniel, Musil Matěj (50' Čejchan Adam), Veselý Štěpán, Šichan Petr (50' Musil Matěj) - Holub Denis (50' Konečný Jakub), Chudý Petr, Brdička Filip, Tomek Adrian Tomáš (50' Krotil Štěpán) - Pospíšil David, Jurčenko David

Martin Štěpán, trenér FC Hradec Králové U14: Tímto zápasem jsme potvrdili velmi dobrou jarní část sezóny. Pár zápasů nám sice nevyšlo, ale celkově naše jaro sneslo velmi přísné měřítko. Od začátku utkání jsme měli navrch ve všech činnostech. Hráli jsme aktivně. Neustále jsme byli v pohybu a soupeře jsme přehrávali. Kdyby první poločas skončil 6:0, soupeř by nemohl říct ani slovo. Jediná pasáž, kdy jsme částečně Bohemians dali naději, byl okamžik na konci prvního poločasu. Zbrkle jsme vyrazili do útoku a po ztrátě míče jsme měli otevřený střed hřiště. Následovala žlutá karta a vyloučení, které jsme si přenesli do druhého poločasu. Začátek druhé půle byl z naší strany spíše udržovací a museli jsme řešit několik standardních situací, které jsme zvládli bez problémů. Nástupem jedenáctého hráče jsme opět získali převahu a to znamenalo naše celkové naprosto zasloužené a jednoznačné vítězství. Musím před kluky smeknout klobouk, protože předvedli něco, co považuji za jeden z nejlepších výkonů. Výsledek je fantastický, ale naše hra byla skvělá, což považujeme za nejdůležitější. Chceme poděkovat všem hráčům, rodičům a divákům za celou sezónu, která byla fantastická. Jsme rádi, že se do zápasu zapojil i Adam Čejchan, který měl dlouhodobé zdravotní problémy a poslední zápas zvládl velmi dobře.