Dorostenci předvedli obrat! Budějovice přemohli 2:1

11. 3. 2024   |   FC Hradec Králové
Svěřenci Bohuslava Pilného a Josefa Dvořáka zapsali ve druhém utkání jarní části sezóny druhé vítězství. V poločase sice prohrávali s Dynamem 0:1, ve druhé půli však poslali na trávník Petra Žaluda, jenž se dvěma brankami podepsal pod obrat duelu a zisk tří důležitých bodů.
21. kolo, neděle 10. 3. 2024, 11:00

SK Dynamo Č. Budějovice

1:2
1:0

Branky: 22. Charvát – 50., 81. Žalud.
Rozhodčí: Eibl – Dimitrov, Mrosko.
Žluté karty: 51. Mokrejš, 65. Halama, 88. Zeman, 90. Safir (všichni HKR).
Diváci: 50.

SK Dynamo Č. Budějovice:

Wolf – Krahula, Šimeček, Němeček, Brcko, Mach (65. Pechek), Markovec, Charvát (84. Koupal), Krejza (65. Gončarov), Zrun (77. Šebest), Galovič (65. Šejda).

Novotný – Blažek, Halama, Sejkora, Karel (22. Zeman), Rejman (46. Žalud), Ponikelský (46. Jirout), Chudý (22. Safir), Binar (87. Kareš), Mokrejš, Hampl.

V prvním poločase jsme působili ospalým dojmem a České Budějovice šli zaslouženě do vedení. Ve druhém poločase mužstvo ukázalo morální sílu a dokázalo zápas otočit. Vítězství si cením, ale výkon z prvního poločasu už nemůžeme opakovat.