Devatenáctka nezvládla další domácí utkání, se Spartou prohrála 0:3

15. 4. 2018   |   redakce - mládež
Jarní trápení pokračuje. Již sedmá porážka z devíti jarních zápasů, to je nepříznivá bilance nejstaršího dorostu. Tentokrát si všechny body z Bavlny odváží Sparta Praha.
25. kolo, sobota 14. 4. 2018, 11:00

AC Sparta Praha

0:3
0:1

45´ Kozák, 51´Patrák, 81´Kozák

FC Hradec Králové: Finke - Ptáček (55´Horák), Havel, Locker, Finěk - Vošlajer, Soukeník, Nemšovský (46´Kejř), Samko - Bičiště (61´Králíček), Firbacher
AC Sparta Praha: Kotek - Tvaroch, Plechatý, Boula, Šnajdr, Fortelný (75´Čejka), Šimáček, Pudhorocký, Majka (46´Konopásek), Kozák, Patrák (61´Prokopec)

Pavel Matějka: V prvním poločase jsme do 44.minuty se soupeřem sehráli vyrovnanou partii, i když hostující hráči byli kombinačně silnější na míči. Přesto jsme drželi stav 0:0, který dle mého názoru v dané situaci byl pro nás příznivý. Bohužel jsme se nevyvarovali individuální chyby při bránění rohového kopu v poslední minutě první půle a to se psychicky projevilo na mužstvu do druhé části utkání. Hned na začátku druhého poločasu Sparta navýšila skóre, poté se stáhla do obranného bloku a my jsme se nedostali vůbec do žádného zakončení či ohrožení branky. Situace je vážná, výsledky nejsou a uděláme všechno pro to, aby se stav zlepšil (včetně posunů v kádrech).