Přát., sobota 3. 3. 2018, 09:00

AC Sparta Praha

9:6
FC Hradec Králové: Svoboda - Baťka, Gazsi, Halama, Hronek, Kaczmarek, Němec, Pavlík, Ponikelský, Prchlík, Zimmermann, Meduna

V sobotu dopoledne jsme zavítali na pražský Strahov, kde má své tréninkové středisko AC Sparta Praha. Utkání se odehrálo v nafukovací hale s UMT v rozestavení 7+1 na půlku hřiště. Auty se házely, hrálo se na ofsajdy, hrací čas byl 3x30 minut a 1x20 minut.

AC Sparta Praha - FC Hradec Králové 9:6
(2:0, 3:1, 4:4, 0:1)

Branka (asistence): Kaczmarek (Pavlík), Kaczmarek (Halama), Němec (Halama), Meduna (Pavlík), Ponikelský, Halama

střely na branku: 51:59 (13:16, 18:18, 15:16, 5:9)

V kryté nafukovací hale na Strahově jsme podali vcelku dobrý výkon. Začátek zápasu byl dobrý, ale Sparta hned z prvního rohu udeřila nechytatelnou hlavičkou. To nás trochu utlumilo a množily se nám chyby v obranné fázi. Do druhé části jsme vlétli - domácí tým zatlačili a snížili na 2:1. Tato pasáž nebyla špatná, ale místo kvalitního zakončení z toho byly brejky soupeře a najednou to bylo 5:1. Ve třetí části jsme se ještě více vrhli do útočení, ale před brankou domácích jsme řešili skoro všechno špatně. Poslední čtvrtina byla vyrovnaná jako celý zápas, kdy ji tentokrát vyhráli Votroci. Tři body, které nás dnes stály zápas by jsme viděli asi v tomto: 1) Rozehrávka, kdy míč z 95% hrajeme přes obránce, a záloha s útokem nechtějí míče od brankáře., 2) Rohové kopy, kde jsme kopali asi o 10 rohů více než domácí, ale nebezpečnější jsme určitě nebyli, 3) rozhodujícím faktorem byla předfinální fáze, kdy v situacích 2v1, 3v2, 3v1 řešíme vše pohrkaně a to je tím důvodem, proč odcházíme zaslouženě poraženi. Premiéru v hradeckém dresu si odbyl Tobi Meduna a vedl si velmi dobře. Děkujeme rodičům za dopravu a hráčům za předvedené výkony