PU: FC Hradec Králové U16 - MFK Skalica U17 9:3 (3:2)

I druhý zápas na soustředění jsme vyhráli...
přípr., pátek 28. 7. 2023, 10:00

MFK Skalica

9:3
3:2

Branky (asistence): 9. Kabele (Fejgl), 30. Matuška (Václavík), 35. Vaněk (Fejgl), 58. Vaněk (Vacek), 61. Thiele z pen. (Kopčil), 75. Vaněk z pen. (Matuška), 77. Jaroš (Kopčil), 87. Kopčil (Václavík), 89. Vaněk (Matuška) - 25., 39. a 64. soupeř

Kříž (46. Křivský) - Čermák (25. Matuška), Thiele, Vacek, Jaroš (80. Vobořil) - Fejgl (62. Kabele), Peterko, Kabele (46. Turek) - Vobořil (62. Václavík), Vaněk, Václavík (46. Kopčil)

Hned od začátku postavil soupeř hluboký blok před vlastní pokutové území. My jej dobývali a soupeř chodil do rychlých protiútoků, na které měl dva velmi kvalitní útočníky. Po týdnu soustředění nám chyběla rychlost a lehkost, i tak jsme si šance vypracovali, ale nebyli jsme moc efektivní. Naopak v obraně jsme opět chybovali, a tak poločas skončil 3:2. Po změně stran se fotbal na 15 min. vytratil. V poslední půlhodině jsme to byli my, kdo našel více chuti a sil, a do poslední minuty jsme se snažili "načepovat desítku", což se nakonec nepovedlo.