Nejstarší dorost prohrál s Příbramí

7. 6. 2018   |   Ondra Trojna
Devatenáctka byla v utkání s Příbramí lepším mužstvem, ale hrubé chyby ji připravily o bodový zisk.
32. kolo, sobota 2. 6. 2018, 11:30

1.FK Příbram

2:1
2:1

20´Mokrejš, 28´Ptáček, 33´Jílek

1.FK Příbram: Beran - Benda, Jelínek, Jílek (72´Sirotek), Janota (83´Nezník), Vavruška (46´Belej), Ptáček, Vlček, Šíma, Puchmertl, Čížek
FC Hradec Králové: Finke - Ptáček, Havel (63´Králíček), Horák, Soukeník, Kejř (74´Locker), Mokrejš, Finěk, Vošlajer (63´Firbacher), Rybczuk, Rajnoch

Marek KuličPrvních třicet minut se odehrálo na půlce soupeře a z tlaku jsme se po rohovém kopu ujali vedení. Příbram vyrovnala po hrubé chybě brankáře Finkeho a ještě do poločasu otočila výsledek na 2:1 po nedorozumění bránících hráčů. Celý druhý poločas jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale ani po několika šancích se nám nepodařilo vstřelit alespoň vyrovnávající gól, a tak i přes dobrý výkon jsme odešli poraženi. Hráči, kteří nastoupili, nezklamali a dostanou opět příležitost v posledním zápase se Zlínem.