FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc 11:2

Branky: Kareš 2, Radoň 4, Vítek 3, Zadrobílek, Mach

FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno 9:4

Branky: Beneš 2, Zadrobílek 2, Mach 2, Němeček

FC Hradec Králové - SK Sigma Olomouc 5:4

FC Hradec Králové – Zbrojovka Brno 6:1

Branky: Vítek 3, Radoň, Němeček, Zadrobílek

FC Hradec Králové – AC Sparta Praha 9:5

Branky: Zadrobílek 7, Mach 2

Za hezkého počasí jsme sehráli šest přípravných utkání na hřišti SK Sigmy Olomouc. Prví čtyři utkání se hrála 1x 18 minut, poslední dvě 1x 15 minut. Hráli jsme útočný fotbal s množstvím šancí. Výborně jsme napadali a nenechali soupeře hrát. Dařila se nám individuální technická hra. V soubojích jeden na jednoho jsme ve většině případů měli navrch. Dařila se nám i rozehra standartních situací. V utkání, ve kterém jsme prohráli, se náš tým zbytečně nechal rozhodit tvrdou hrou soupeře a nesoustředil se na hru a na výkon. Soupeř nám proto vstřelil rychlé branky. Celkově děkujeme hráčům za hezké výkony a nasazení při zápasech a krásné akce i branky, které předvedli. Rodičům děkujeme za dopravu na utkání a podporu při zápasech.