PU: FC Hradec Králové U12 - AC Sparta Praha U12 4:7 (0:4, 4:3)

3. 3. 2018   |   u12
Vyrovnané utkání proti Spartě.

FC Hradec Králové U12 - AC Sparta Praha U12 4:7 (0:4, 4:3)

Branky (asistence): 63´ Šťastný (Zámečník), 65 ´Rejman (Kulič), 71´Šťastný (Pavlík), 72´Kulič

Sestava: Heerkens, Novotný - Zámečník, Pšenička, Sejkora, Polák, Šťastný, Kolín, Kulič, Rejman, Halama, Málek, Pavlík, Malý, Vacek

Hodnocení, Petr Blažek - trenér: Utkání hrané 8+1, 2x40 minut. Do zápasu jsme opětovně vstoupili s přehnaným respektem k soupeři a nechali si dát laciné a zbytečné branky, které nás v konečném výsledku musí mrzet. Jinak byl k vidění vyrovnaný první poločas, kdy jsme si i my vypracovali vyložené brankové příležitosti. Polák postupoval sám od půlky na brankáře, tyč! Další ze šancí si vypracovala dvojice Rejman - Kulič dobrým napadáním, bohužel ani v situaci dva sami na brankáře neproměňujeme. Dále se ve dvou slibných šancích objevil Vacek, bez úspěchu. Do druhého poločasu vstoupila Sparta lépe a ujala se vedení 0:5. I přes jasné vedení probíhal na hřišti zcela vyrovnaný boj s pohlednou hrou z obou stran. Do zápasu nás vrátilo povedené zakončení Šťastného a snížení na 1:5. Vstřelená branka nás posadila na koně a dobrých 15 minut jsme byli lepším týmem, který udával tempo - 4:5.Po rohovém kopu jsme sahali po vyrovnání, velký závar ve vápně soupeře neskončil brankou a z následné brejkové situace inkasujeme. V celkovém ohledu jsme sehráli výborné utkání, kdy nás musí mrzet první poločas, protože nebýt jeho, troufám si říci, že jsme dnes měli na vítězství.