Hlavní partneři klubu:

Novinky» archiv novinek

ČSOB JEDENÁCTKA VÍTĚZŮ - v neděli souboj s obhájcem mistrovského titulu

28.9.2016
V naší soutěži již hrajeme druhý poločas. Na hráčích zatím není vidět žádné známky únavy, všichni hrají naplno a rvou se o body ze všech sil.

24.9.2016 16:30, Mladá Boleslav
Votroci v rámci 8. kola přivítali na stadionu v Mladé Boleslavi překvapení ligy FC Fastav Zlín, který před tímto ligovým kole vedl tabulku soutěže. Čekal se velice zajímavý duel, protože v barvách soupeře se představilo hned několik hráčů, kteří v nedávné době oblékali dres FC Hradec Králové. Tomáš Hájek a Haris Harba vyběhli k duelu od první minuty a David Štípek s Tomášem Holým se posadili na lavičku.

21.9.2016, autor: Gunny
Po týdnu opět zdravíme všechny soutěžící v naší hře. Votroci, i přes velmi dobrý výkon, získali v Brně jen jeden bod. Před zápasem bychom ho brali a po té, co jsme od osmdesáté minuty prohrávali 0:1, bychom ho brali též. Ale vzhledem k průběhu zápasu a velké převaze černobílých v prvním poločase, mohlo to být bodově bohatší, souhlasíte?
ČSOB JEDENÁCTKA VÍTĚZŮ - v sobotu jdeme na Ševce

14.9.2016, autor: admin
Naše soutěž je zhruba v polovině. V šestém kole, které korespondovalo se zápasem s Příbramí (super získané 3 body do tabulky) přece jen přineslo rozdíly v bodových ziscích jednotlivých soutěžících, protože u fotbalové otázky existovaly dvě možnosti, a jen jedna byla tou správnou.
ČSOB JEDENÁCTKA VÍTĚZŮ – v 7. kole míříme do BRNA

7.9.2016, autor: Admin - David
Podpořit začínající fotbalisty a fotbalistky na startu jejich kariéry a přivést k fotbalu co nejvíce malých dětí. Nejen to, si klade za cíl kampaň FAČR, Můj první gól. A právě tomuto projektu se bude věnovat 6. kolo ePojisteni.cz ligy, kterým se k němu připojuje i FC Hradec Králové. Ten v sobotu v Mladé Boleslaví poměří síly s Příbramí, utkání začíná v 17.00 hodin.
6. kolo ePojisteni.cz ligy ve znamení fotbalových náborů

7.9.2016, autor: admin - Gunny
Páté kolo naší soutěže, spojené s ligovým utkáním proti mladoboleslavskému týmu, přineslo bodové hody pouze vám, soutěžícím. Naši Votroci, přes solidní a pracovitý výkon, na žádný bodík nedosáhli díky prohře 0:2.