U-13

http://fchk.cz/getattachment/0954d402-395b-485e-9bbb-4e838541ab67/spolecna.jpg.aspx?chset=50e052d3-c180-4c7a-9896-6260cfb1545c

FC Hradec Králové, a.s. U13
SEZÓNA 2014/2015


Horní řada zleva: Václav Doubic, David Hátle, Filip Mrštík, Tomáš Kalina, Jonáš Kneifel, Tomáš Koukola, Jakub Hrdý, Tomáš Kozel, Lukáš Hájek, Ondřej Trojna - trenér

Dolní řada zleva: Vojtěch Vladeka (hostování FC Olympia HK), Matěj Šípek, Kryštof Janečka, Dominik Malý, Michal Bouška, Marek Král, Zdeněk Jedlička, Martin Havrda, Jan Dostál, Adam Velinský, Marek Kadrmas

Kontakty:

Realizační tým pro sezónu 2014/2015

Ondřej Trojna, hlavní trenér
mobil:
+420 734 703 169
e-mail:
o.trojna@seznam.cz

Martin Štěpán, asistent trenéra
mobil:
+420 734 307 313
e-mail: bodik2@seznam.cz
 

Důležitá upozornění:


První tréninkový týden - BÍLÉ TRIČKO
 

Okénko pro hráče:

Zásobník prázdninových cvičení !

Ve volných chvílích se můžete sami zdokonalovat a makat na sobě, neboť pouze poctivá práce a píle vede k úspěchu !

Zde máte odkaz na několik videí ke stažení, které jsme pro Vás natočili ;-) klikni
ZDE

+ posilování (stabilizační cvičení, kliky...)
- každý den si najdi 20 - 30 minut a pracuj !


Rozlosování Česká liga U13 C, podzim 2014:

4.

RMSK NB

FC HK

30.8., 10:00

sobota

UMT

 

5.

FC HK

Kolín

7.9., 10:00

neděle

Háječek

 

6.

Viktoria Žižkov

FC HK

    13.9., 10:00      sobota

Broumarská, Kyje

 

7.

FC HK

Trutnov

21.9., 10:00

neděle

Háječek

 

8.

Liberec

FCHK

    27.9., 10:00       sobota

Letka

 

9.

FCHK

Chrudim

5.10., 10:00

neděle

Háječek

 

10.

Pardubice

FCHK

   12.10., 10:00      neděle

Ohrazenice UMT

 

11.

FCHK

Mladá Boleslav

19.10., 10:00

neděle

Háječek

 

2.

FC HK

Jablonec

26.10., 10:00

neděle

Háječek

 

3.

Čáslav

FC HK

1.11., 9:30

sobota

Čáslav

 

1.

Náchod

FCHK

 9.11., 10:00

neděle

Náchod UMT

 

 

Zajímavosti, informace:

V následující sezóně 2014/2015 bude mít naše skupina toto složení:

FC Hradec Králové, FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav, FK Baumit Jablonec, FK Náchod, MFK Trutnov, FK Kolín, FK Čáslav, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Viktoria Žižkov, FK Pardubice, MFK Chrudim

- první mistrovské utkání odehrajeme o víkendu 30.-31.8.

Obědy při dvoufázových TJ

Oběd bude zajištěn v hotelu Alessandria, kam se všichni společně přesuneme po dopolední fázi. Cena 90 Kč za menu (polévka, hlavní jídlo, pití).

Permanentky

Každý hráč, který byl přítomen na prvním TJ, dostal permanentku na Synot ligu. Na permici může jít sám hráč či rodinný příslušník.


Následující akce:


sobota 26.7. - turnaj Sigmy Olomouc (místo areál Hlubočky - mapka ZDE)


sraz, odjezd: 5:15, Lidl za Petrofem, směr Holice, v místě konání sraz 7:45

nominace: Král - Bouška, Doubic, Hátle, Hrdý, Jedlička, Jonáš, Kneifel, Koukola, Kozel, Malý, Velinský

- s sebou 60 Kč na oběd


auta:

Doubicovi + trenér Štěpán
Hátlovi + Kozlovi
Jedličkovi + Kneifelovi
Jonášovi + Koukolovi (samostatně)
Královi (samostatně)
Malý (samostatně)
Bouškovi (samostatně)
Velinský + Hrdý (samostatně)

- první zápas v 8:32 se Senicou
- skupina A: FC HK, Zbrojovka Brno, FK Baník Ostrava, Slezský FC Opava, FK Senica, SK Sigma Olomouc U12
- předpokládaný konec turnaje okolo 16:00

- hráči Janečka a Šípek odehrají domácí turnaj v Hradci Králové s ročníkem 2001

Letní příprava:


1. - 3.8. - turnaj Modřice - Brno (auta)
propozice ZDE


5.8. - 8.8. - soustředění v Sedloňově
odjezd: úterý 5.8. v 8:00 auty z Háječku (možnost i bus- dle počtu možných aut)
ukončení: pátek 8.8. v 16:30 (příjezd rodičů)

10.8. - přípravný miniturnaj na Háječku
10:30 - FC HK - 1.FK Příbram
12:00 - FK Baník Most - 1.FK Příbram
13:30 - FC HK - FK Baník Most


13.8. - přípravný zápas se Slask Wroclaw (11:15,
Duszniki-Zdrój - bus s ročníkem 2003)
-
systém 8 + 1 na jedno hřiště

16.8. - turnaj Benátky nad Jizerou (Kochánky) - auta
týmy:
FC HK, SK Kladno, 1.FK Příbram (2 týmy), SK Dynamo Č.B. (2 týmy), FK Ústí n.L., FC Písek, Baník Sokolov, ČAFC Praha,  Valašské Meziříčí

17.8. - přípravné utkání se Spartou Praha, čas upřesněn (auta)

 

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 

Soupiska

Trenéři

Asistenti

 

Články

1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10   » 
Zobrazeno 1 - 10 z (192)
24.7.2014, tým FCHK: , autor: Ondra Trojna
V prvním přípravném utkání jsme v Ústí nad Orlicí změřili síly s pražskou Slavií.
PU: SK Slavia Praha U13 - FC Hradec Králové U13 6:4 (1:3)

15.6.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
Na posledním turnaji pořadaném FK Ústí jsme obsadili konečné 9. místo.
Partners cup

5.6.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
V posledním mistrovském utkání letošní sezóny jsme porazili Nový Bydžov.
MU: FC Hradec Králové - RMSK Cidlina Nový Bydžov

29.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
V předehrávaném mistrovském utkáni v Praze jsme jasně zvítězili.
MU: FK Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové

25.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
V domácím zápase jsme zvítězili nad Jabloncem.
MU: FC Hradec Králové U13 - FK Baumit Jablonec 8:4 (3:3)

17.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
Nabídnutou šanci postupu na první místo v tabulce jsme zahodili prohrou na severu Čech.
MU: FC Slovan Liberec - FC Hradec Králové

12.5.2014, tým FCHK: , autor: T.K.
V souboji s vedoucím týmem soutěže jsme uspěli.
MU: FC Hradec Králové - Admira Praha

8.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
Z Hervis cupu si vezeme vítězství.
Hervis cup 2014

8.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
Na turnaji v Rejšicích jsme obsadili 11. místo.
Turnaj Rejšice

4.5.2014, tým FCHK: , autor: ŠárkaŠ
Po obratu v druhém poločase vezeme z Boleslavi tři body.
MU: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové

1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10   » 
Zobrazeno 1 - 10 z (192)
 

Týdenní plán týmu

Datum Čas Plán Místo
26.7.2014 8:00 - 16:00 sobota - turnaj Sigma Olomouc (odjezd 5:15 od Lidlu-směr Holice) Hlubočky u Olomouce
27.7.2014 - neděle - VOLNO
28.7.2014 14:30 - 16:00 pondělí - TJ Háječek
29.7.2014 9:30 - 11:00 úterý - TJ, 1.fáze + společný oběd v hotelu Alessandria Háječek
29.7.2014 14:30 - 16:00 úterý - TJ, 2.fáze Háječek
30.7.2014 9:30 - 11:00 středa - TJ Háječek
31.7.2014 - čtvrtek - VOLNO
1.8.2014 - pátek - turnaj Modřice Brno-Modřice
2.8.2014 - sobota - turnaj Modřice Brno-Modřice
3.8.2014 - neděle - turnaj Modřice Brno-Modřice
4.8.2014 - pondělí - VOLNO
5.8.2014 - úterý - odjezd na Soustředění (8:00 Háječek) Sedloňov
6.8.2014 - středa - Soustředění Sedloňov
7.8.2014 - čtvrtek - Soustředění Sedloňov
8.8.2014 - pátek - Soustředění - ukončení 16:30 Sedloňov
9.8.2014 - sobota - VOLNO
10.8.2014 10:30 - 15:00 neděle - přípravný miniturnaj FC HK, Baník Most, 1.FK Příbram (sraz v 9:30 Háječek) Háječek
You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Anketa

První kolo s týmem FK Teplice (so 26.7.17.00) První kolo s týmem FK Teplice (so 26.7.17.00)
 
356
 
45
 
78
 
40

Kalendář

« 8 / 2014 »
Po Út St Čt So Ne
2829303112
3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Juniorka
A tým

Tabulka Synot liga 2014-15

1 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
2 FK Teplice 0 0 0 0 0:0 0
3 FC Slovan Liberec 0 0 0 0 0:0 0
4 FC Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0:0 0
5 FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
6 FC Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0
7 SK České Budějovice 0 0 0 0 0:0 0
8 FC Viktoria Plzeň 0 0 0 0 0:0 0
9 1. FK Příbram 0 0 0 0 0:0 0
10 FK Baumit Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
11 FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0
12 FK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0
13 FK Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0
14 Bohemians 1905 0 0 0 0 0:0 0
15 SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
16 AC Sparta Praha 0 0 0 0 0:0 0

Spřátelené sportovní kluby v HK

Certifikát ISO 9001