Rekordní TIPOVAČKU VOTROKŮ ovládl Ludvík Vilím

Datum: 11.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: gunny

Naše tipovaní bylo tentokrát rozloženo do dvou zápasů. Snad právě to přimělo soutěžit rekordní počet tipérů, celkem se zapojilo téměř 150 soutěžících!

Ovšem drtivá většina z nich přišla o možnost zabojovat o příčky nejvyšší hned po úvodním utkání. Výhra Votroků ve Zlíně, zisk tří bodů a vstřelení 3 branek, to byla labutí píseň pro rovných 84 soutěžících, kteří tipovali „nulu“ v bodovém zisku i ve vstřelených brankách.

Výsledek druhého utkání, tedy domácí prohra s Plzní, pak vynesl do minisouboje o celkové prvenství pány Vilíma a Vobořila. Oba tipovali shodně nejen 3 body i branky po obou utkáních na kontě Votroků, ale oba také přesně trefili počet rohových kopů našeho celku ve Zlíně, tedy 6. O tom, že luxusní sadu nářadí STAHLMANN si odnese pan Vilím nakonec rozhodla poslední tipovaná položka, počet obdržených žlutých karet v zápase s Plzní. Správný tip – 4 karty, netrefil ani jeden ze zmíněné dvojice, ale pan Vilím tipoval karty 3, pan Vobořil 1, a tak se absolutním vítězem stal Ludvík Vilím – blahopřejeme. Za druhým p.Vobořilem se na konečném třetím místě umístil soutěžící s nickem
Pav.petr@email.cz.

Speciálně pak děkujeme těm z vás, kdo jste tipovali 4 a 6 získaných bodů. Váš tip bohužel nevyšel, ale za vaši víru si poděkování určitě zasloužíte!

Výsledky:

1. Ludvík Vilím (tip 3-3-6-3)  2. Jan Vobořil (tip 3-3-6-1)  3)  Petr.pav@email.cz (tip 3-2-5-4)

Prosíme vítěze, aby nás kontaktovali na marketing@fchk.cz a domluvili si předání své ceny, děkujeme.