Soupiska

FC Hradec Králové, sezóna 2015/2016, Fotbalová národní liga

Horní řada zleva: Filip Zorvan, Daniel Trubač, Petr Schwarz, Jaroslav Hlavsa, Pavel Černý, Jiří Bederka, Jan Stejskal, Jan Shejbal, Jan Javůrek, Jan Hable, Jan Vobejda, Adam Vlkanova
Prostřední řada zleva: Jaroslav Tajzler (masér), Aleš Kobr (kustod), Slavomír Kalousek (vedoucí týmu), Karel Podhajský (trenér brankařů), Petr Mareš, Igor Súkenník, Jan Pázler, Tomáš Petrášek, Jakub Chleboun, Jiří Janoušek, Martin Nosek, MUDr. Martin Korbel (lékař týmu), MUDr. Michal Grinac (lékař týmu), MUDr. Stanislav Šopák (lékař týmu)
Dolní řada zleva: David Petrus, Radim Ottmar, Tomáš Malinský, David Vaněček, Bohuslav Pilný (asistent trenéra), Ing. Richard Jukl (ředitel klubu), MUDr. Jan Michálek (předseda představenstva), PeadDr. Jindřich Vedlich, Ph.D. (člen představenstva), Milan Frimmel (trenér), Tomáš Holeš, Pavel Krmaš, Jiří Lindr, Marek Plašil

Votrok Jirka Miker rozhodl malé finále - 1.5.2016

Gólem Jirky Mikera z poslední minuty zápasu zdolala reprezentační osmnáctka v utkání o třetí místo Slovakia Cupu domácí Slovensko 1:0. Jirka Miker a Dominik Breda zde výborně reprezentovali náš klub na turnaji reprezentačních výběrů U-18. Děkujeme a gratulujeme oběma mladým Votrokům!

Výjezd fanoušků na Vyšehrad - 28.4.2016

Fanoušci tentokrát zvolili cestu na soupeřovo hřiště vlakem. Spoj na Hlavní nádraží Praha odjíždí z Hlavního nádraží Hradec Králové v sobotu 7,09 hodin, přičemž sraz je v 6,45 hodin v hale. POJEĎ PODPOŘIT VOTROKY I TY!

Dominik Breda v repezentaci skóroval - 27.4.2016

Ve druhém utkání na tradičním turnaji Slovakia Cup zdolala reprezentace ČR do 18 let Norsko 1:0 gólem Dominika Bredy deset minut před koncem zápasu.