Novinky

1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8   »
Zobrazeno 1 - 10 z (800)
20.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci získali posilu do obrany. Od dnešního dne je členem kádru FC Hradec Králové odchovanec českobudějovického fotbalu Jiří Funda (21. 6. 1995, 181 cm, 79 kg). Ten do města pod Bílou věží přichází na přestup se spoluprací do léta 2021.
Pod lízátka přichází na levou stranu Jiří Funda

Středeční odpoledne bylo na Malšovickém stadionu vyhrazeno slavnostní chvíli. Loňský dorostenecký tým, který v sezóně 2016/2017 vybojoval druhou příčku v 1. dorostenecké lize, převzal z rukou primátora města Hradce Králové MUDr. Zdeňka Finka a z rukou vedení klubu FC Hradec Králové MUDr. Jana Michálka a Ing. Richarda Jukla stříbrné medaile.
Dorostenecký tým převzal stříbrné medaile z rukou primátora

18.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové mají za sebou letní soustředění v Ústí nad Orlicí, které dopadlo dle představ. Votroci zde odehráli čtyři přátelské duely, všechny skončily výhrou a pozitivním skóre 13:4. S trenérem Karlem Havlíčkem jsme si povídali nejen o letní přípravě, ale také o příchodech, odchodech a také nedělním pohárovém souboji v Červeném Kostelci.
Karel Havlíček: Pohár s Hradcem? Pro Červený Kostelec velký svátek!

18.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fotbalisté FC Hradec Králové si zpříjemnili tréninkový proces před začátkem druhé ligy návštěvou dětského tábora Eldorádo v Kohoutově u Dvora Králové. Mezi více než sto dětí zavítal trenér Karel Havlíček a trojice hráčů – gólman Radim Ottmar, obránce Jiří Bederka a záložník Filip Zorvan. „Moc rádi jsme přijeli. Na táboře byly i děti z dětského domova v Nechanicích, v Jaroměři a z pražského Klokánku. Snad jsme je potěšili,“ řekl trenér A mužstva „votroků“.
„Votroci“ navštívili tábor Eldorádo v Kohoutově

15.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Fotbalisté Hradce Králové v posledním utkání letní přípravy před novým ročníkem zvítězili vysoko 5:1 nad Ústím nad Orlicí. Bezprostředně po utkání jsme požádali o hodnocení trenéra brankářů Karla Podhajského. Ten hovořil například i o zranění mladíka Dominika Haška, který musel předčasně ze soustředění odjet. Karel Podhajský také prozradil, jak je na tom František Čech, jenž se vrátil z ME kategorie U19 v Gruzii.
Karel Podhajský hodnotí poslední utkání v letní přípravě

15.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David, Gunny
Votroci zakončili své soustředění v Ústí nad Orlicí utkáním s domácím celkem TJ Jiskra. Náš realizační tým mohl již využít služeb Františka Čecha, který se zapojil do přípravy bezprostředně po svém návratu z ME kategorie U19 v Gruzii. V každém poločase dostala příležitost jiná sestava, jediným Votrokem, jenž do zápasu nezasáhl, byl Adam Vlkanova, toho trápí drobné zranění.
Hradečtí zakončili soustředění v Ústí nad Orlicí přesvědčivou výhrou

14.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - David
Čtvrteční utkání s Popradem zvládli fotbalisté Hradce Králové herně i výsledkově. Tudíž kouč Karel Havlíček byl v hodnocení spokojený. Připomínáme, že herní soustředění v Ústí nad Orlicí zakončí Votroci v sobotu od 10.00 proti domácímu třetiligovému nováčkovi TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.
Jak viděl dvojzápas s Popradem trenér Karel Havlíček?

13.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin - Gunny
Votroci sehráli ve čtvrtek v rámci svého ústeckoorlického soustředění dva po sobě jdoucí zápasy, v nichž jim byl pokaždé soupeřem slovenský tým FK Poprad. Obě utkání černobílý balet zvládl vítězně. V tom úvodním, jehož konečné skóre bylo 3:2 v náš prospěch, se dobrým výkonem prezentoval navrátilec ze sokolovského hostování Filip Zorvan. Zakládal útočné akce, vsítil rozdílový gól, několikrát se dostal se soupeřovými hráči do ostrých soubojů i slovních výměn. Bezprostředně po závěrečném hvizdu nám náš ofenzivní záložník poskytl rozhovor.
Střelec Filip Zorvan: Vše už ladíme k soutěžním duelům

13.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V rámci soustředění v Ústí nad Orlicí bylo dnes na pořadu dvojutkání se slovenským FK Poprad. Votroci byli rozděleni do dvou jedenáctek a na každého hráče tak připadlo plných devadesát minut. Proti černobílým se postavil zarputilý soupeř, který je ve své zemi účastníkem druhé nejvyšší soutěže. Ve svých řadách má také Stanislava Šestáka, který prošel například Bundesligou či tureckou Süper Lig.